Gmina Trzebownisko dla Ptaszkowian

Niezwykle miłą niespodziankę  dla społeczności Ptaszkowej przygotowali mieszkańcy  zaprzyjaźnionej Gminy Trzebownisko koło Rzeszowa. Będąc pod wpływem pozytywnych emocji po Dedykacji naszego kościoła, przedstawiciele gminy, a w szczególności sołectwa Nowa Wieś przygotowali film pod nazwą ?Nasza dedykacja dla Ptaszkowej?.

Serdecznie dziękujemy za ten miły gest.  Równocześnie dziękujemy za uczestnictwo w mszy świętej podczas Dedykacji naszego kościoła, za złożone dary ołtarza i wspólną zabawę podczas ?Majówki pod Jaworzem? .

Klip jest już w sieci You Tube. Polecam gorąco ponieważ każdy mieszkaniec Ptaszkowej znajdzie w nim coś dla siebie

Lucyna Kmak

Film „Nasza dedykacja dla Ptaszkowej” autorstwa Wasyla Bodżukjana:

trzebownisko_film

Zapisz

Komentarze z Facebooka

Komentarz


Comments are closed