Intencje Mszy Św.

od 18 do 24 czerwca 2018 r.

Poniedziałek:
W 2. r. ślubu Haliny i Arkadiusza – nr 134;
+ Władysław Kogut – 21. r. – 278;
ks. A.: + Zofia Kruczek – 205;
Wtorek:
+ Janina Poręba – 5 r. – mąż – 175;
+ Maria Ziółko – 4 r. – 542;
ks. A.: + Janina Poręba – im. – córka Zofia;
Środa:
r.: + Janina Poręba – 5 r. – córka Małgorzata z rodz. – 175;
r.: + Janina Poręba – 5 r. – c. Danuta z rodz. – 175;
w.: + Jan Kiełbasa – C. 128;
w.: + Aniela, Piotr Gucwa – 66;
w.: ks. A.: + Jan Michalik w Dniu Ojca – 552;
Czwartek:
+ Stanisław Kogut, + Józef Radzik – 45;
+ Stefan Rola – r. – 26;
ks. A.: + Alojzy Tokarz – im.;
Piątek:
+ Danuta Michalik – im. – c. Iwona z rodz.;
+ Danuta Michalik – im. – mąż;
ks. A.: + Michał Szczepanik;
08.00: 1. Dziękczynna za rok szkolny 2017/2018;
2. Z int. kucharek Z.Sz.P. nr 1 – dzięk. za lata pracy, przez Maryję;
Sobota:
+ Józef Radzik – s. Paweł z rodz. – 182;
+ Józef Grybel w Dniu Ojca – 164;
ks. A.: + Alojzy Tokarz w Dniu Ojca – dzieci;
godz. 14.00: ślub Matuła & Olchawska;
godz. 15.00: ślub Janusz & Krok;
Niedziela:
07.00: 1. W int. ks. Jana Siedlarza – im. – 134;
2. Za parafian;
3. ks. A.: + Marian Wysowski w Dniu Ojca – 265;
09.00: 1. + Stanisław Bochenek – 17 r. – Kr.G. 92;
2. + Stefania(a), Jan Janusz – 352;
11.00: 1. dziękczynno-błagalna – Kr.G. 101;
2. W imieniny Władysławy(a) i Jana – 595
14.00 (g. Jaworze): 1. O Boże błog. dla obecnych;
2. + Władysław Gawlik – im.;
3. ks. A.: + Janina Szczepanik;

Intencje Mszy Świętych Ks. Janusz Kiełbasa

Poniedziałek
6.30 – + Czesław Mężyk – 202.
Wtorek
6.30 – + Apolonia Stelmach, od syna Eugeniusza
Środa
6.30 – ++ Jan i córka Janina – 266.
18.00-++ Maria i Stanisław Michalik-520.
Czwartek
6.30
+ Alojzy Tokarz, w dniu imienin.
Piątek
6.30 – ++ Józef Radzik, Julian Kogut – 550.
Sobota
6.30 – + Wiktor Święs, z ok. Dnia Ojca, od córki,
Niedziela
7.00 – + Jan Główczyk, w dniu imienin – 69.
9.00 – ++ Stefania i Jan Janusz – 628.
11.00 – + Wojciech Janusz, z okazji Dnia Ojca.

Od 11 czerwca do 17 czerwca 2018 r.

Poniedziałek:
I. + Stanisław Popiela – 8 r. – nr 76
II. + Józefa(a) Święs – 35 r. – 516
III. ks. A.: O pot. łaski w c. chorobie dla Marii – córka z mężem

Wtorek:
I. + Julian Kogut w Dniu Ojca – córka – 330
II. + Jan Michalik – im. – syn – 330
III. ks. A.: + Janusz Golonka – 30 dz.

Środa:
rano I. + Marian Poręba – 73
II. + Jan Janus – im. – 394
nowenna I. Imieninowa dla córki Ali – 393
II. W 9. ur. Kubusia – Babcia – 343
ks. A.: + Franciszek Tokarz – r. – 601

Czwartek:
I. + Józef Radzik – 182
II. + Władysław Kiełbasa – im. żona z dziećmi – 511
III. ks. A.: + Józef Kogut – r. – 462

Piątek:
I. + Janina Gruca – r. – 154
II. + Aniela Mleczyńska – 10 r. – 450
III. ks. A.: + Antoni Gomółka – im. (b. organista)

Sobota:
I. W urodziny Arka Koniora – Dziadkowie – 451
II. W Dniu Imienin córki Anety – Mama – 164
III. ks. A.: + Alfreda(a) Kruczek – 83

Niedziela:
7.00 W int. Anety i jej rodziny – imieninowa
9.00 1. W urodziny Arka – rodzice i siostra – 707
2. + Kazimierz Kogut – żona z rodz. – 434
11.00 1. + Krystyna, Jan Igielscy – 173
2. Za parafian
14.00 1. W 1. rocz. ślubu Kingi i Michała – 45
2. ks. A.: W 30. rocz. ślubu Alicji i Sławomira

Intencja Ks. Janusza

Poniedziałek
6.30 – + Franciszek Michalik – 565.
Wtorek
6.30 – ++ Janina i Józef Siedlarz.
Środa
6.30 – ++ Jan i Halina Kruczek – 266.
18.00 – w int. Karoliny, Jakuba i Adriana, z ok. Dnia Dziecka, o potrzebne łaski w życiu, od babci i dziadka – 376.
Czwartek
6.30 – ++ Zofia i Józef Wójcik, int. Tomasza – 154.
Piątek
6.30 – + Stefania Grybel – 568.
Sobota
6.30 – za zmarłych z rodziny Kiełbasów i Siedlarzów – 481.
Niedziela
7.00 – w 10 r. ślubu Moniki i Marcina Kwiatkowskich, o zdrowie i błog.Boże w życiu małżeńskim.
9.00 – w 3 r. ślubu Elżbiety i Krzysztofa, o zdrowie i opiekę Matki Bożej.
11.00 – + Roman Wysowski – 78.