Press "Enter" to skip to content

Dzień Papieski oraz wprowadzenie relikwii Św. Jana Pawła II

Galeria zdjęć z Dnia Papieskiego
12 października w parafii przeżywaliśmy kolejny już Dzień Papieski, w tym roku pod hasłem: „Jan Paweł II – Świętymi bądźcie”. Osobę, nauczanie Św. Jana Pawła II przybliżył nam montaż słowno-muzyczny na początku każdej Mszy Świętej, przygotowany przez młodzież naszej parafi pod opieką p. Katechetki Barbary Siedlarz. Przy tej okazji odbyło się wprowadzenie relikwii Św. Jana Pawła II, jaką jest kropla krwi Świętego, ofiarowana naszej parafii przez JE. Księdza Kardynała Stanisława Dziwisza Metropolity Krakowskiego. Relikwiarz wykonał i ofiarował prof. Stefan Dousa, przygotowujący aranżację wnętrza naszego, budowanego kościoła.

Komentarze z Facebooka

Komentarz

Leave a Reply

%d bloggers like this: