Press "Enter" to skip to content

Nasze drużyny młodzieżowe najlepsze w powiecie!

3 czerwca br. na stadionie w Podegrodziu odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. W zawodach startowało 25 drużyn w tym 14 chłopięcych i 11 dziewczęcych wyłonionych w przeprowadzonych wcześniej gminnych zawodach eliminacyjnych. Zawody obejmowały 3 konkurencje: musztrę, sztafetę pożarniczą oraz ćwiczenie bojowe. W klasyfikacji końcowej zawodów pierwsze miejsca w kategorii dziewcząt oraz chłopców zajęły nasze drużyny, a tym samym reprezentować będą powiat nowosądecki na  Zawodach Wojewódzkich MDP które  odbędą już 16 czerwca br. w Wieliczce.

Obszerna relacja oraz bardzo bogata galeria zdjęć z zawodów dostępna jest również na stronie dts24.pl

Komentarze z Facebooka

Komentarz

Komentarze są wyłączone.

%d bloggers like this: