Press "Enter" to skip to content

Dzień Świętej Rodziny – Jubileusz małżeństw

Jak co roku w Dzień Świętej rodziny w naszej parafii obchodzony jest Jubileusz Małżeństw, które w mijającym roku obchodziły 60-tą, 50-tą, 25-tą i 1-szą rocznicę sakramentu małżeństwa. Jubilaci odnowili swoje przyrzeczenia małżeńskie a od ks. Proboszcza – w imieniu parafii – otrzymali pamiątkowe dyplomy. Uroczyste „Sto lat” oraz oprawę Mszy Świętej zagrała nasza parafialna orkiestra.

W bieżącym roku swoje jubileusze świętowali:

60-ta rocznica:

 • Aleksandra i Stanisław Janusz

50-ta rocznica:

 • Maria i Henryk Tokarz
 • Maria i Jan Rogal

25-ta rocznica:

 • Zofia i Piotr Klimek
 • Iwona i Janusz Konior
 • Kazimiera i Kazimierz Zielińscy
 • Jadwiga i Józef Fyda
 • Maria i Henryk Olesiak
 • Renata i Stefan Ptaszkowscy
 • Beata i Piotr Martuszewscy
 • Małgorzata i Eugeniusz Janusz
 • Anna i Andrzej Wójciak
 • Marta i Sławomir Gołyźnak

1-sza rocznica:

 • Sylwia i Kacper Skrzeczyńscy
 • Paulina i Damian Mirek
 • Beata i Paweł Chlipała
 • Magdalena i Alan Gieniec
 • Sara i Jakub Wysowscy

Miłość cierpliwa jest… Kor. 18,4

Wszystko nam dałeś, co dać mogłeś Panie: Żywot najczystszy – a więc godzien krzyża, I krzyż – lecz taki, co do gwiazd Twych zbliża Najwyższe dałeś w czasie powołanie! Tchem dzieje świata Tyś przegiął jak kłosy, Do pełniejszego dla nas wszędzie żniwa; Ziemiś nam ujął – a spuścił niebiosy I serce Twoje nas zewsząd przykrywa Lecz wolną wolę musiałeś zostawić;

Komentarze z Facebooka

Komentarz

Komentarze są wyłączone.

%d bloggers like this: