Początek maja w naszej diecezji to czas przyjmowania przez młodzież Sakramentu Bierzmowania. W piątek 7 maja w czasie Mszy św. o godz. 18.00 w ptaszkowskim kościele parafialnym Ks. Bp Stanisław Salaterski udzielił Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii. Wraz z młodzieżą z Ptaszkowej Sakrament przyjęła również młodzież z parafii Krużlowa oraz Binczarowa. Uroczystej Mszy Św. przewodniczył Ks. biskup Stanisław Salaterski a koncelebrowali kapłani z parafii, których młodzież przyjmowała Sakrament Bierzmowania. Oprawę muzyczną zapewniła Orkiestra Dęta z Ptaszkowej.
Reportaż z Mszy Św. przygotowane przez portal Gość Niedzielny:














































































































































Comments are closed.