Press "Enter" to skip to content

Gmina Trzebownisko dla Ptaszkowian

Niezwykle miłą niespodziankę  dla społeczności Ptaszkowej przygotowali mieszkańcy  zaprzyjaźnionej Gminy Trzebownisko koło Rzeszowa. Będąc pod wpływem pozytywnych emocji po Dedykacji naszego kościoła, przedstawiciele gminy, a w szczególności sołectwa Nowa Wieś przygotowali film pod nazwą ?Nasza dedykacja dla Ptaszkowej?.

Serdecznie dziękujemy za ten miły gest.  Równocześnie dziękujemy za uczestnictwo w mszy świętej podczas Dedykacji naszego kościoła, za złożone dary ołtarza i wspólną zabawę podczas ?Majówki pod Jaworzem? .

Klip jest już w sieci You Tube. Polecam gorąco ponieważ każdy mieszkaniec Ptaszkowej znajdzie w nim coś dla siebie

Lucyna Kmak

Film „Nasza dedykacja dla Ptaszkowej” autorstwa Wasyla Bodżukjana:

trzebownisko_film

Zapisz

Komentarze z Facebooka

Komentarz

Komentarze są wyłączone.

%d bloggers like this: