Press "Enter" to skip to content

OSP Ptaszkowa w kolejnych zawodach sportowo-pożarniczych

W ubiegłym tygodniu zakończyły się zmagania drużyn strażackich w zawodach sportowo-pożarniczych. Przeprowadzone zawody obejmowały konkurencje dotychczas obowiązujące a więc sztafetę pożarniczą i ćwiczenie bojowe, a ponadto nową konkurencję: musztrę.

W niedzielę 19 czerwca na stadionie w Grybowie w rywalizowały drużyny dorosłych – męskie i kobiece – w ramach gminnych zawodów sportowo-pożarniczych. Nasze drużyny wystąpiły ze zmiennym szczęściem: drużyna męska zajęła miejsce I, natomiast drużyna kobiet zajęła miejsce IV.

W kolejna niedzielę, 26 czerwca w Podegrodziu w ramach V Zawodów Powiatowych rywalizowały natomiast drużyny młodzieżowe – zwycięzcy kwalifikacyjnych zawodów gminnych. Nasza drużyna chłopców zajęła miejsce I, a drużyna dziewcząt miejsce II. Dziewczęta i chłopcy wyjechali z Podegrodzia z pucharami i sportowymi upominkami rzeczowymi ufundowanymi przez Starostwo Powiatowe oraz ZP ZOSP w Nowym Sączu.

Leszek Janusz

Komentarze z Facebooka

Komentarz

Komentarze są wyłączone.

%d bloggers like this: