Press "Enter" to skip to content

Powitanie Ks. Andrzeja Dudzika

Decyzją Ks. biskupa ordynariusza Andrzeja Jeża od ostatniej niedzieli wakacji funkcję wikariusza w naszej parafii pełni Ks. Andrzej Dudzik – neoprezbiter pochodzący z parafii Kamienica. Zastąpił na tej funkcji ks. Mariusza Bawołka, który został mianowany proboszczem parafii Wysowa Zdrój. Dzisiaj w imieniu parafian oraz księży pracujących w parafii Ks. Andrzeja przywitała młodzież:

Księże Andrzeju!

Miło nam powitać Księdza w naszej parafii, w nowym i pierwszym Twoim miejscu posługi duszpasterskiej, które na Twojej drodze kapłańskiej postawił Pan Bóg.
Ufamy, że łaska powołania będzie owocowała skuteczną pracą duszpasterską wśród parafian w Ptaszkowej, że umocnisz naszą wiarę i sprawisz, byśmy codziennie wydawali jej owoce.
Życzymy, aby czuł się Ksiądz dobrze w naszej wspólnocie, jak u siebie w domu, otoczony życzliwością, zrozumieniem i wsparciem, żeby nigdy nie zabrakło Księdzu wytrwałości i odwagi w budowaniu żywego Kościoła.
Zapewniamy, że będziemy wspierać modlitwą i pomocą. Niech Patronka naszej parafii. Najświętsza Maryja Panna zawsze otacza Matczyną miłością.

Szczęść Boże!
Parafianie

Ks. Andrzej na powitanie otrzymał malowany na szkle obraz Ewy Skrzypiec przedstawiający figurę Matki Bożej ze słonecznikiem z naszego zabytkowego kościoła. Mszy św. oprawę muzyczną zapewnił zespół muzyczny TEHILLA.

Komentarze z Facebooka

Komentarz

Komentarze są wyłączone.

%d bloggers like this: