Press "Enter" to skip to content

I Turniej w Piłce Siatkowej o Puchar Prezesa PKS „JAWORZE”

10 marca 2007 odbył się turniej piłki siatkowej o puchar Prezesa Parafialnego Klubu Sportowego „JAWORZE”. W turnieju wzięło udział 6 drużyn. Po emocjonującej, zawziętej, bardzo wyrównanej, ale oczywiście bardzo przyjaznej walce wyłonione zostały trzy najlepsze drużyny. Pierwsze miejsce zajął zespół „Mikulec” z Grybowa. Drugie miejsce zajęła drużyna naszego klubu „Jaworze”. Trzecie miejsce podium zajęte zostało przez najstarszych i najbardziej zasłużonych dla klubu zawodników grających w drużynie „Senatorzy”. O świetną, głośną, ale iście sportową atmosferę turnieju zadbali najmłodsi kibice dając z siebie wszystko podczas dopingowania naszej drużyny. Na dobre samopoczucie zarówno zawodników jak i przybyłych kibiców miał wpływ sam prezes klubu sportowego fundując, oprócz pucharów, mnóstwo smakołyków w postaci ciastek, gorącej herbaty i bardzo potrzebnej zawodnikom wody mineralnej.

Szczegółowe wyniki rozgrywek dostępne będą w najbliższych dniach.

Serdecznie dziękujemy za przybycie i uczestnictwo w turnieju. Zapraszamy na kolejne imprezy klubu, które zostaną wcześniej zapowiedziane na naszej stronie!(galeria:2007-03-17-turniej_siatki)

Komentarze z Facebooka

Komentarz

Leave a Reply

%d bloggers like this: