Press "Enter" to skip to content

Nasi strażacy najlepsi!

Podczas rozgrywanych 7 czerwca w Grybowie Miejsko-Gminnych zawodach sportowo-pożarniczych zwycięstwo odniosła drużyna OSP Ptaszkowa. Nasi strażacy byli najszybsi w sztafecie pożarniczej, uzyskali najlepszy czas w ćwiczeniu bojowym i zdecydowanie zwyciężyli w klasyfikacji ogólnej zawodów. Naszą jednostkę reprezentowali: Przemysław Michalik, Mateusz Michalik, Artur Michalik, Krzysztof Bagnicki, Kazimierz Bagnicki, Daniel Skrzypiec, Janusz Skrzypiec, Przemysław Kruczek i Piotr Hajduga.
5 lipca nasza drużyna reprezentować będzie powiat nowosądecki na wojewódzkich zawodach sportowo-pożarniczych w Kętach – rozgrywanych według międzynarodowego regulaminu zawodów CTIF.

Więcej zdjeć w Galerii na stronie www.osp.ptaszkowa.pl

(Leszek Janusz)

Komentarze z Facebooka

Komentarz

Leave a Reply

%d bloggers like this: