Press "Enter" to skip to content

Kolejny sukces naszej drużyny strażackiej!

Na rozegranych w Podegrodziu I Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych drużyn młodzieżowych wg regulaminu CTIF – sukces odniosły dziewczęta z naszej OSP – zdobywając I miejsce i uzyskując tym samym prawo startu w zawodach wojewódzkich w Kętach w dniu 5 lipca br. (startuje tam również nasza drużyna męska w grupie A).
Dziewczęta startowały w składzie: Natalia Jasińska, Elżbieta Tokarz, Barbara Rola, Aneta Michalik, Sylwia Gucwa, Elżbieta Michalik, Natalia Ptaszkowska, Monika Krok, Danuta Hajduga, a opiekunem drużyny jest Piotr Wysowski.
Bardzo dobrze spisali się również chłopcy, zajmując IV miejsce wśród 16 drużyn.

Więcej informacji na stronie www.osp.ptaszkowa.pl (Leszek Janusz)

Komentarze z Facebooka

Komentarz

Leave a Reply

%d bloggers like this: